fbpx

Fizyka duszy. Kwantowa księga życia, umierania i nieśmiertelności

Na pewno pamiętacie niedawną recenzję książki Bóg jeszcze nie umarł. Co fizyka kwantowa mówi o naszym pochodzeniu?, prawda? Tym razem przychodzę do Was z kolejną książką Dr Amita Goswamiego – Fizyka duszy. Kwantowa księga życia, umierania i nieśmiertelności. Ciekawi Was, co tym razem dowiemy się o życiu i śmierci? Już opowiadam!

Czy człowiek może być nieśmiertelny?

Człowiek może dojść na sam szczyt świata, zdobyć nieosiągalną sławę, niebotyczne pieniądze i wspaniałą karierę. Co z tego, jeśli u schyłku życia jest zmuszony zostawić to wszystko i odejść w zupełnie inne, nieznane miejsce bez niczego. A może nie odejść w inne miejsce, a po prostu umrzeć na amen. Wiele religii i kultur stara się wpoić nam, że śmierć nie jest końcem. Czyściec i katolicki raj czy bliskowschodnia reinkarnacja starają się tłumaczyć to, co stanie się z nami, kiedy pompa zwana sercem przestanie bić raz na zawsze. Fizyka kwantowa również stara się to wytłumaczyć i opisać dłońmi Dr Amita Goswamiego. Jeśli poszukujecie niezbitych dowodów na to, że człowiek jest nieśmiertelny a życie po życiu istnieje – koniecznie przeczytajcie tę pozycję. Dowód na to, że świat materialny i niematerialny może się ze sobą współistnieć tu i teraz.

Przeczytajcie i tak jak ja, znajdźcie odpowiedź na nurtujące pytania:

  • czym jest Dziewięć Wcieleń Duszy?
  • o czym mówi Tybetańska Księga Umarłych?
  • czym jest reinkarnacja?
  • czy człowiek może mieć więcej niż jedno ciało?
  • czym jest joga śmierci i czy można ją praktykować za życia?
  • jaki jest cel życia i śmierci?
  • czym jest karma?

Niektóre z nich to fundamentalne pytania, na które ludzkość szuka odpowiedzi od zarania dziejów. Czy fizyka kwantowa jest odpowiedzią na nie wszystkie? Wychodzi na to, że tak!

Fizyka duszy. Kwantowa księga życia, umierania i nieśmiertelności to pozycja must have dla ciekawskich, którzy od dawna podejrzewali, że materialny świat to nie wszystko, jak i dla sceptyków, którzy wierzą tylko w tu i teraz. Kolejna pozycja Dr Amita Goswamiego, która przewraca światopogląd do góry nogami. Książka pisana jest językiem naukowym, ale tak, że nawet niezapoznany z tematem laik mógł ją zrozumieć i czerpać z niej wiedzę. Widziałam, że uzupełnieniem kwantowej serii jest kolejna książka – Lekarz kwantowy. Czytaliście już? A może planujecie przeczytać? Dajcie znać w komentarzach.

A tymczasem, miłej lektury. A jeśli to za mało, zobacz inne nowości i odkryj świat na nowo!

Agnieszka

P.S. Bardzo zainteresowałam się fizyką kwantową, bo szczerze zainteresowała mnie jej niezwykłość, trudność opisania i niezrozumiałość. Niedawno trafiłam na informacje o pierwszym komputerze kwantowym, który powstał. Była to dla mnie wiadomość niesamowita i zupełnie nie spodziewałam się, że jest to w ogóle możliwe. Słyszeliście o tym? Przeczytajcie artykuł na stronie Chip.

To może Cię zainteresować

2 komentarze

  1. Fizyka duszy. Zgrabne…:) Książkę z przyjemnością przeczytam:)

  2. Bardzo trudna pozycja powiem szczerze!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *